Понад 500 вибухонебезпечних предметів вилучено у Великоберезнянському районі

Опубліковано igordejak на

snarad

Починаючи з 04 вересня на горі Черемха, що у селі Лубня Великоберезнянського району, триває міжнародна пошукова експедиція «Черемха-2014». Вона приурочена до 100-річчя початку Першої світової війни. Організаторами даних пошукових робіт виступили ВГО «Союз Народна Пам’ять», пошукові загони «Пошук-Захід» та «Пошук Дніпро». Дана експедиція зібрала понад 30 учасників з різних куточків України.

На прохання організаторів даних пошукових робіт, для надання допомоги під час розкопок та з метою підвищення ефективності заходів з очищення від вибухонебезпечних знахідок минулих років, було запрошено й фахівців групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у області. Так, станом на 08 вересня піротехніки виявили та знешкодили 587 боеприпасів часів Першої світової війни. З них: артилерійські снаряди 76 мм. – 6 од., гранати М-39 – 11 од., гранати РГ-14 – 14 од., набої – 556 од.
Подальші пошукові роботи триватимуть і далі, тому про остаточну кількість вибухонебезпечних предметів, які буде знайдено та знешкоджено, повідомимо згодом.

У ДСНС України у Закарпатській області


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *