В Ужгороді провели фотоконкурс та відкрили виставку присвячену дитинству

Опубліковано igordejak на

dytynstvo

У неділю, 22 червня в Ужгороді у провулку «Гірчичне зерно» відбулося відкриття фотовиставки із назвою, винесеною у заголовок. Нею завершився однойменний конкурс на краще дитяче фото.

Як кажуть у оргкомітеті, всього на конкурс надійшло 201 фото від 77 учасників. Утім, у фотоекспозицію під відкритим небом потрапило лише 24 найкращі фото, серед яких журі з професійних фотографів і визначило переможців.

У складі журі працювали такі професіонали-фотографи як Іван Еней, Микола Романовський, Олег Опарнюк, Валентин Кузан, Денис Кротков, Олексій Попов. Заохочувальні призи від співорганізаторів конкурсу, корпорації свят «Не понял» – чашки з символікою конкурсу отримали Анастасія Ножка, Віра Завілопуло та Василь Прокопишин.

Призова ж трійка виглядає ось як.

Третє місце посіла Олена Бугренкова і отримала коралі від жіночої крамниці «She».

Друге місце – за Людмилою Малишевою, яка мешкає у Житомирській області. Тож, джезва та кавові чашечки від крамниці сувенірів «Гофер» поїдуть на житомирщину поштою.

Переможцем же став відомий фотограф Михайло Палінчак-молодший, який зараз перебуває у Києві, отож прислав для отримання призу – капелюха від крамниці «Goorin Bros. Hat Shop» та оригінального диплому свого батька і колегу – Михайла Палінчака-старшого.

На відкритті виставки її співорганізатор, редактор Закарпатської ліги КВН Сергій Денисенко підкреслив: «Сьогодні в Україні день скорботи за загиблими захисниками вітчизни. Тому ми відкриваємо виставку без музики і розважатися сильно не будемо. Але діти не повинні страждати. Тому хай граються з клоунами і один з одним і відпочивають. Зрештою, на всіх цих фото над головами діток – мирне небо і цю виставку ми присвятимо саме тому, щоб це небо було мирним завжди. Над головами тих, хто нам найдорожчий. А діти повинні мати максимум нашої уваги у мирний час і не повинні зазнати війни.»

Відтак, у провулку почалося справжнє дитяче свято із веселими клоунами від студії пантоміми «Енергія-мім» з «Падіюну», а ще – аква-гримом та майстер-класами з малювання й ліпки від педагогів дитячого табору «City Point». Пригощання цукерками від коамниці ласощів «Солодкий кошик» довершило свято, яке тривало понад дві години.

Цікаво, що на події було помічено багато головних героїв сюжетів, що увійшли до експозиції – діток, які стали моделями для фотографів. Їм та їхнім батькам, звісно, було приємнобачити себе на фото, а організаторам – приємно приймати таких гостей.

Здається, усі залишилися задоволеними, а виставка експонуватиметься у провулку, принаймні, протягом півтора місяців. Тож, усі охочі мають можливість побачити чудові дитячі фото.

http://youtu.be/wPqWQbeVitM

http://youtu.be/JncnVqtSDi8

Категорії: Культура

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *