Творча майстерня «Втілити спонтанне, уявне» у Закарпатській науковій бібліотеці

Опубліковано igordejak на

2 березня в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбулась презентація вже другої творчої майстерні в рамках проєкту «Бібліотека єднає людей» під назвою «Втілити спонтанне, уявне».

Під час презентації відбулось знайомство з художником Данилом Ковачем, який запропонував спільно з учасниками створити перформанс у стилі оп-арту (оптичне мистецто). Художник відкрив для себе цей стиль у мистецтві завдяки закарпатському художнику-нонконформісту Павлу Бедзіру і вирішив працювати саме у цьому напрямку мистецтва.
«Для мене важлива техніка, якої мене навчив Павло Бедзір. Він часто приходив до мого батька. Ще дітьми ми з братом любили спостерігати як він малює у своєму блокноті ці дивовижні роботи у стилі оп-арту, який завжди був з ним», – поділився Данило Ковач. За словами молодого художника, Павло Бедзір навчав, що в оптичному мистецтві важливо відмовитись від зайвих думок, тобто малювати із закритими очима, створити певний хаос, а потім його впорядкувати.
«Мені цікаво спробувати цю практику оп-арту з громадою нашого міста. Я впевнений, що мистецтво має і терапевничний характер. Тому пропоную зануритися в природу хаосу, що народжується в уяві людини і упорядкувати його, малювати з закритими очима і з відкритими руками (з відкритим розумом)», – зазначив Данило Ковач.
Майстерня відкрита для широкого кола охочих і розпочне роботу 3 березня о 16:00 в обласній книгозбірні. Триватиме вона до 6 березня. А 10 березня у читальній залі бібліотеки відбудеться презентація напрацювань майстерні.

завідувачка відділом проєктної і соціокультурної діяльності
КЗ “Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка” Закарпатської обласної ради
Євгенія Напуда

Категорії: Культура

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.