Митники звітують про затримання двох великих партій контрабандних цигарок

контрабанда цигарок

Працівники Закарпатської митниці ДФС спільно зі співробітниками внутрішньої безпеки органів ДФС Закарпаття та прикордонниками припинили на митному посту «Дяково» вивезення з України значної кількості тютюнових виробів.
Під час аналізу поданих до митного контролю товаросупровідних документів, згідно яких із України в Румунію переміщувались меблі, прийнято рішення про проведення митного огляду транспортного засобу та вантажу. Відтак митники виявили приховані від митного контролю тютюнові вироби, які знаходились в картонних коробках, замасковані під меблі.
Таким чином громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників).
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 1 статті 483 Митного кодексу України.
Складено протокол про порушення митних правил, нові меблі в розібраному виді, вартістю понад 426 тис. грн, 46 000 пачок цигарок торгової марки «Marble» та 89 500 пачок цигарок торгової марки «Jin Ling» без марок акцизного збору України, вилучено. Вартість тютюнових виробів встановлюється.

Також припинено незаконне вивезення до країн ЄС тютюнових виробів на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС.
Переміщував цигарки через митний кордон громадянин України на автомобілі «MERCEDES –BENZ SPRINTER» із іноземною реєстрацією, прямував у приватних справах до Італії.
Формою проходження митного контролю українець обрав «зелений коридор». При усному опитуванні він заперечив наявність будь-яких товарів, в тому числі тих, що підлягають декларуванню, а також повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.
На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб працівники митниці вивели із загального потоку для проведення поглибленого огляду. Відтак, митники виявлені приховані від митного контролю товари сигарети – 300 пачок червоних «Marlboro», 270 пачок «Marlboro Gold», 20 пачок «Winston white» та 15 пачок «Winston blue». Всі тютюнові вироби українського виробництва та містять акцизні марки.
Цигарки були приховані у спеціально виготовленому тайнику, що знаходився у середині паливного баку.
Згідно з маркуваннями, наявними на упаковках виробника, загальна вартість виявлених тютюнових виробів становить майже 21 тис. грн. Водночас вартість транспортного засобу – понад 125 тис. грн.
Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

ДФС у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *