Молоді підприємці з Ужгорода планують покращити рекламну інфраструктуру в місті

Опубліковано igordejak на

А саме: Замінити старі радянські залізобетонні тумби на нові, сучасні які мають естетичний, красивий вигляд притаманний Ужгороду.

Реклама є незамінним інструментом в економіці, але нажаль в нашому місті ця гілка діяльності дуже можна сказати брудна. Габаритні білборди закривають фасади, конструкції виглядають дуже не привабливо а кількість сітілайтів розміщених аби-як зашкалює, особливо в історичній частині міста. Тому Владислав Рущак та Степан Софілканич розробили проект рекламної конструкції такої, щоб вона дійсно висвітлювала інформацію, естетично виглядала та головне підкреслювала Ужгород а не навпаки, як це роблять до прикладу велетенські борди навпроти залізничного вокзалу.

Наразі проект знаходиться на розгляді в департаменті міського господарства.
В департаменті повідомляють, що очікується засідання робочої групи в якій візьмуть участь: управління містобудування та архітектури, відділ благоустрою та спеціалістів з майнових питань комунальної власності, департамент міського господарства та безпосередньо ініціатори проекту.

Як повідомляють молоді підприємці, вони очікують на засідання, та на отримання дозвільних документів.

Нові рекламні споруди міститимуть місце для соціальної реклами, куди кожен бажаючий ужгородець зможе розмістити свої рекламні матеріали. Також міститимуться три площі на яких підприємці зможуть розміщувати свої матеріали, дані площі оснащені підсвіткою та захисним склом, для тривалого зберігання матеріалів в гарному вигляді.

Категорії: Економіка

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.