Відбувся Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль

Відбувся Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль

116 учасників із 45 країн світу, близько 80 «гірських» кіноробіт за 10 днів, сотні глядачів онлайн: в Ужгороді завершився перший Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль. Переможці фестивалю – фільми з України, Словенії, Афганістану, Нової Зеландії, Австралії, Ірану, Польщі, Великої Британії.

Туристичні маршрути "Пізнай Ужгород" відтепер доступні англійською

Туристичні маршрути “Пізнай Ужгород” відтепер доступні англійською

Проєкт «Унікальні туристичні маршрути «Пізнай Ужгород» в інтерактивних листівках з аудіогідами» перекладено англійською мовою. Йдеться як про листівки з маршрутами, що об’єднані в сувенірний набір, так і про аудіогіди, які завантажені на платформу izi.travel.   Проєкт стартував у червні. Реалізовується Читати далі…

Невідомі пошкодили Стіну плачу у Свалявському меморіальному парку

Осквернення матеріалів експозиції на задній частині Стіни плачу у Свалявському меморіальному парку Глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає спробою дестабілізувати ситуацію в Закарпатській області та заявляє, що правоохоронці вже розслідують акт вандалізму.

Закарпатгаз попереджає про шахраїв

У Виноградівському районі, намагаючись скористатися із складної ситуації, що склалася в Україні та світі, почали діяльність шахраї. Вони приходять у будинки людей, переконуючи, що є представниками АТ “Закарпатгаз. Ці люди запевняють, що змушені відключити від газопостачання газові прибори, оскільки їх Читати далі…

У Берегові чоловік напустив у газопровід води

У Берегові чоловік напустив у газопровід води

Берегівські газовики ліквідували аварію, яку спричинив мешканець однієї з багатоповерхівок у центрі міста. Під час самовільного встановлення газової колонки він під’єднав водопровідну трубу до газової.

У Польщі за підпал спілки угорців в Ужгороді ув’язнено трьох поляків

У Кракові суд визнав трьох поляків винними у скоєнні терористичного акту в Україні – підпалі Ужгородського угорського центру в лютому 2018 року. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Gazeta Krakowska. 23 березня суд засудив 29-річного Міхала Прокоповича, організатора Читати далі…

Закарпатські рятувальники допомагають українцям, які повертаються із-за кордону

Закарпатські рятувальники допомагають українцям, які повертаються із-за кордону

Рятувальники Управління ДСНС України у Закарпатській області долучаються до надання допомоги громадянам України на пункті пропуску «Ужгород –Вишнє-Нємецьке» для повернення їх додому з українсько-словацького кордону.

Журналісти Львова та Ужгорода засудили проєкт нового закону "Про медіа"

Журналісти Львова та Ужгорода засудили проєкт нового закону “Про медіа”

Проєкт Закону «Про медіа» (№2693) не може бути ухвалений у тій редакції, в якій його пропонують, оскільки не допомагатиме роботі засобів масової інформації, а навпаки – перешкоджатиме діяльності журналістів і порушуватиме Конституцію. Про це науковці та практикуючі журналісти говорили під час відеомосту Львів-Ужгород.