Нове відео

Українці знайшли нафту в Антарктиді

У Західній Антарктиці поблизу Української антарктичної станції "Академік Вернадський" українськими дослідниками за результатами зондування у 2012 році виявлено та закартовано чотири аномалії типу "поклад нафти". Про це йдеться у повідомленні Держінформнауки.

"Загальна площа цих аномалій становить близько 900 кв. км, що також підтверджено даними супутникових досліджень. Отримані дані свідчать про існування в цій частині Антарктичного шельфу нової нафтогазоносної провінції, реальні перспективи якої ще належить визначити", - сказано у повідомленні.

У відомстві зазначили, що також українськими дослідниками у районі Західної Антарктики вперше виявлено аномальні зони типу "поклад газогідратів" й визначено їхні основні характеристики.

"З метою подальшого посилення присутності України в Антарктиці планується розширювати район наукових інтересів з поетапним створенням мережі сезонних баз і, в перспективі, побудови нової станції цілорічного функціонування в іншій частині Антарктичного регіону", - повідомили у Держінформнауки.

Джерело: Економічна правда

Нові оголошення

Нове у КОЛИБІ

Слово дня

Хижа

ХИЖА - хата. "До хыж!!" - кричить закарпатська мама нечесному закарпатському дітваку. "Де челядь не збісна, там хижа не тісна" - закарпатське прислів'я

ХРаз лише дуже зголодніла, але в лісі не могла знайти собі їсти. Пішла в село, а в крайній хижі баба напекла дідові пирогів з м'ясом, поклала на визор студити. - закарпатська народна казка "Вовк та лисиця" / Зачаровані казкою: закарпатські казки в записах П.Лінтура