Нове відео

Депутати нам коштують 2039 грн в день (відео)

Рух "Чесно" зняв фільм про депутатські пільги. При підрахунку бралася мінімальна зарплата нардепа - 14 тисяча гривень без доплат і за вислуги, й за посаду і множилася на 12 місяців, до цього додавалися річні витрати з казни – і вся сума ділилася на 365 днів.

У суму 2039 гривень включені зарплати нардепів і їхніх помічників, витрати на проїзд депутата, у тому числі на перельоти, лікування, путівки в санаторій, телефонний зв’язок, проживання у готелі й навіть канцелярські приналежності.

У день народний обранець заробляє 460 гривень, ще по стільки ж витрачається на його помічників і щоденні службові витрати, 450 гривень – день проживання у готелі.

106 гривень держава виділяє на оздоровлення нардепа. 73 гривні на день депутати витрачають на проїзд, 15 – на появу в медіа, 13 гривень – на телефон і 2 гривні виділяється на канцелярські приналежності.

Джерело: Українська правда


Нові оголошення

Нове у КОЛИБІ

Слово дня

Глядати

ГЛЯДАТИ - шукати. "Загубив'им пудіравош та мушу глядати типирь, ко бы ми позычив пару копійок на вічноє уддавання" (назавжди). В першій особі однини має різні форми: ГЛЯДАМ, ГЛЯДАВУ, ГЛЯДАЮ.

ГУдлитїла Муза, удлитїла -
...
Стих ни мож без ниї написати,-
И пювслова в голову ни йде.
Менї тяжко то переживати,
Глядаву і кличу: "Де ты, де?"
Десь ся дїла, добра моя птицьо?
Хоть писмо малоє напиши...
Та, видав, помутнїла "водиця"
У мойюв закалянюв души.

- МУЗА - ДАР БОЖЫЙ. Роман Пищальник