Нове відео

Біометричні паспорти вже затверджено Кабміном

Єдині зразки бланків документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, затвердив 22 березня Кабінет міністрів.

Єдині зразки бланків документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, затвердив 22 березня Кабінет міністрів.

Про це сказано у постанові Кабміну про деякі питання виконання закону "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".

З дня набрання чинності цією постановою слід ввести виготовлення, оформлення і видачу документів затверджених зразків.

Документи, видані до набрання чинності цією постановою, є чинними протягом строку, на який їх було видано.

Посвідчення водія на право керування транспортними засобами категорії А, А1, В та В1, оформлені і видані після набрання чинності цією постановою, є дійсними протягом двадцяти років з дати їх видачі, інших категорій — протягом десяти років із зазначеної дати.

Такі посвідчення підлягають обміну в установленому порядку.

До запровадження і видачі документів, зразки бланків яких затверджені цією постановою, документи оформлюються з використанням бланків попередніх зразків.

Як відомо, з 1 січня 2013 року в Україні почали діяти біометричні паспорти. Джерело: Українська правда


Нові оголошення

Нове у КОЛИБІ

Слово дня

Не бай

НЕ БАЙ - не біда. Найкращий спосіб відмахнутися від проблеми яку нав’язують. "Іване, чекай бо пожнякаєш ми блюзку. - Не бай, пак побіглюєш." Слід зазначити, що форми "бай" не існує.

Н— Не бай. Бабко, сідайте в машину. В кабіну. Дав їй чайку теплого, випила бабка й задрімала. Як син маму на курорт відвіз. Опрацював Микола Зінчук. Вучкове, Міжгірського району. Оповідач: Юрик Дмитро