Нове відео

У минулому році Рада витратила на ЗМІ майже 30 мільйонів

У звіті про виконання кошторису Верховної ради йдеться про те, що еа висвітлення власної діяльностіу 2012 році витрачено майже 30 мільйонів державних коштів. Цей звіт оприлюднив депутат від "Батьківщини" Андрій Пишний.

У документі сказано, що за бюджетною програмою "Висвітлення діяльності Верховної ради через засоби телебачення і радіомовлення та фінансова підтримка видання газети "Голос України" та журналу "Віче" передбачалися видатки у обсязі 29,803 млн гривень.

"Касові видатки у звітному періоді становили 29,513 млн гривень. Освоєння коштів становить 99%", - сказано у документі.

Також раніше було оприлюднено відомості, що на оплату праці депутатів та їхніх помічників у 2012 році було витрачено майже 270 млн гривень бюджетних коштів.

Джерело: Економічна правда


Книга на Миколая 2018

Нові оголошення

Слово дня

Ґиршлі, ґіршлі

ҐИРШЛІ - перлова каша.

ҐЗАКАРПАТТЯ – май ліпший край на усюй планеті, а усі остальні лим нам завідувуть! Бо лим у нас люди на тулько умні, што ниґда не матюкавуться, а нарас бють у писок. Лим наші людиі їдять пасулю з капустов та з шовдарьом, яблуко, ґріз, ґиршлі, фанки, бобальки, кийзлики, пуцигалушки, гурки, кіфлики, крумплі порскані, гомбовци з прийзликами, і кажуть шо то од яблока їм пілло. Лим наші жителі не знавуть ко такі лумпі, бо не позиравуть у зиркало. Лим у нас, у центрові Європи, ціны уже давно за європейські. То лим жителі ЗАКАРПАТТЯ замість пувісти: "Повторіть, будь ласка" кажуть так милозвучно "Ге-е-е?". То у нас зимов – "но што так тепло!", а літом - "но студінь, добав щи газу!" Се оно – Нашоє ЗАКАРПАТТЯ!!! З форуму Закарпатського streetracing клубу (клубу автолюбителів, май просто кажучи:)