Нове відео

У минулому році Рада витратила на ЗМІ майже 30 мільйонів

У звіті про виконання кошторису Верховної ради йдеться про те, що еа висвітлення власної діяльностіу 2012 році витрачено майже 30 мільйонів державних коштів. Цей звіт оприлюднив депутат від "Батьківщини" Андрій Пишний.

У документі сказано, що за бюджетною програмою "Висвітлення діяльності Верховної ради через засоби телебачення і радіомовлення та фінансова підтримка видання газети "Голос України" та журналу "Віче" передбачалися видатки у обсязі 29,803 млн гривень.

"Касові видатки у звітному періоді становили 29,513 млн гривень. Освоєння коштів становить 99%", - сказано у документі.

Також раніше було оприлюднено відомості, що на оплату праці депутатів та їхніх помічників у 2012 році було витрачено майже 270 млн гривень бюджетних коштів.

Джерело: Економічна правда


Нові оголошення

Нове у КОЛИБІ

Слово дня

Боґрач

Б БОҐРАЧ - одна з найпопулярніших закарпатських страв, яку готують у казані на вогнищі. Страва угорського походження, надзвичайно пряна і ситна. Бограч – вдома на плиті не готують, це обумовлюється самою назвою, яка з угорської "bogrács" так і перекладається – КАЗАНОК. Пишеться і читається це слово через "Ч", а не через "Ш". Про те, як готувати бограч можна у подробицях прочитати у нашій кулінарній книзі