В Ужгороді фірмовий торт імені міста

Відтепер старовинним Ужгородом можна не тільки прогулятися, а й з’їсти його. У столиці Закарпаття з’явилася власна солодка візитівка – торт імені міста.

Досі власним тортом серед усіх українських міст міг похизуватися тільки Київ. Ужгородські кондитери сподіваються, що їхній витвір заживе не меншої популярності серед туристів.

Із міста над Ужем туристи повезуть нові сувеніри – солодкі торти. Фірмовий торт “Ужгород”, який повинен стати візитівкою обласного центру Закарпаття, важитиме 400 грамів і вироблятимуть його тільки з натуральних продуктів - без усіляких стабілізаторів з емульгаторами. Його рецепт навмисне розробляв знаний у краї кондитер Валентин Штефаньо.

Валентин Штефаньо, кондитер: “Когда мы создали вкус, например вареной сгущенки, которая идет в торт - мы поняли, что это именно тот вкус, который присущий нашему региону. Из него очень много делают пирожных в тех же селах”.

Окрім згущеного молока до складу торта входить печене бізе з фундуком та трішки шоколаду - ним намальовано зверху один із соборів міста. Та найтяжче було, зізнається цукерник, не рецепт вигадати, а створити солодкому сувенірові незабутню зовнішність.

Валентин Штефаньо, кондитер: “Подобрать логотип, внешний вид, чтоб соответствовал нашему региону, чтоб турист на него посмотрел и мог запомнить”.

Перша партія тортів - усього 1000 штук – бо саме стільки є поки що готових коробок. Хоча потужності кондитерського цеху вистачає, аби пекти 200 таких смаколиків на день. Мешканці міста від новинки у захваті. Кажуть - тепер знають, що даруватимуть друзям із інших міст.

Олеся Колодій, перша покупчиня торта: “Тут навіть написано “Ужгород”, де він знаходиться і які визначні місця в Ужгороді. Це дуже хороший подарунок, як сувенір. От у нас в Ужгороді тепер з’явився, так як в Києві є – тепер і має свою солодку принаду”.

Кондитер пропонує й іншим містам України створити свій торт. Навіть рецепт готовий розробити особливий, аби у кожному регіоні країни були свої солодкі туристичні принади.

Новий канал


Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити