В Ужгородській Резиденції Посланця збиратимуть дитячі листи з мріями

Ті, хто опікується Резиденцією посланця Святого Миколая, котрий от-от має прибути до Ужгорода, по секрету повідомили: Домівка матиме ще один вимір - буде скринькою для листів Миколаю. У цієї особливої пошти в нашому місті - давня і славна історія. Так, пакунки з листами, повними дитячих мрій, відправляються з Ужгорода до Фінляндії, в резиденцію Святого Миколая, вже 15 років! Ініціатор акції "Напиши листа Миколаю" Федір Шандор розповідає: щороку на адресу добровільних помічників надходить усереднено 4 тисячі листів. "Було, коли ми отримували 12 тисяч, було – що лише тисячу. Залежить від "температури", зокрема й політичної, в країні. Ми отримуємо листи не тільки із Закарпаття, але й з усіх регіонів України, а також Угорщини, Словаччини, Росії та Білорусії".

Саме акцією "Напиши листа Миколаю" Ужгород дає старт святковому періоду для всієї держави. Ну а з акцією Миколайчиків та Парадом Миколаїв – так узагалі змушує мешканців інших міст дещо заздрити вмінню ужгородців готуватися до найвеселішого і найбільш оповитого очікуванням чуда періоду. Цьогоріч діти у біло-червоних шапочках з цукерками, усмішками і словами привітань для всіх перехожих вийдуть на вулиці Ужгорода вже 18-ий раз...

"Чому ми це робимо? Та просто тому, аби в дітей було свято! Аби вони й надалі вірили в дива!", - усміхається Федір Шандор, котрий щороку в грудні ходить в краватці із зображенням Миколая на санях і не приховує, що день Святого - його улюблене свято.

Для всіх, хто відкритий казці, подарунком стане надзвичайна поштова скринька – мрії, викладені у листах, відправлених просто з Резиденції, неодмінно збудуться! Ініціативна група, котра організовує зустріч Посланця Святого Миколая в Ужгороді, нагадує: не забувайте вірити в дива! Щодня. І – зовсім скоро чекайте особливих сюрпризів, та, звісно, Гостя. Він уже близько!

Алла Хаятова, Закарпаття онлайн.БЛОГИ


Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити