В Ужгороді зробили резиденцію для Миколая

За перетворення ескізу на справжню Домівку взялося найпотужніше міське підприємство
На заводі "Турбогаз" твердять: до справи підійшли з усією відповідальністю. А що підприємство має значні виробничі потужності та досвід виконання складних завдань, то і з цією задачею впораються неодмінно, – запевняє генеральний директор "Турбогазу" Михайло Качур. Для Домівки Посланця Святого Миколая взяли найкращий метал, при виготовленні використали доволі складний процес гідроабразивної різки, залучили новітні технології. Не забули і про оздоби, а також – освітлення Резиденції.

Готову Домівку неодмінно перевірить відділ контролю за якістю продукції заводу, аби переконатися, що виріб відповідає усім стандартам і буде надійним та зручним помешканням для Гостя.

На "Турбогазі" упевнені, що Посланцеві сподобається. Тим часом технологій своїх не приховують і радо дозволяють усім піддивитися, як триває робота.

Відкривають і секрет – Резиденція матиме ще один вимір: буде скринькою для листів Миколаю.

Детальніше про пошту Святому та її традиції в Ужгороді – трохи згодом.

Алла Хаятова, Закарпаття онлайн.БЛОГИ


Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити