Нове відео

Про назву Мукачево

Колись дуже давно, в часи, про які вже втратилася пам'ятка, коло виходу з-поміж гір на широку рівнину Дунайської долини, де лежить місто Мукачево, оселився зі своїм військом чужоземний князь. Він підкорив усіх жителів околиці Мукачева й наказав їм будувати для нього за-мок-фортецю, бо йому ніде було жити.

А князь був жорстокий. Він задумав збудувати замок, який стояв би на єдиній горі серед рівнини і був би з усіх боків неприступним. А такої гори поблизу не було. І ось він наказав своїм підвладним насипати на рівнині гору.
Тисячі возів, запряжених шістьма волами кожен, тисячу днів возили землю й насипали гору, аж поки вона не досягла потрібної князеві височини. А потім збудували на ній замок — міцну, неприступну фортецю.
Але це все коштувало людям багато сліз, кривавого поту, тяжких страждань і мук. Через це і назвали люди місто Мукачевом.


Коментарі  

 
+4 # pro mukachevoGuest 23.02.2008, 19:29
ochen* interesno1
 

Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити

Нове у КОЛИБІ

Слово дня

Ґиршлі, ґіршлі

ҐИРШЛІ - перлова каша.

ҐЗАКАРПАТТЯ – май ліпший край на усюй планеті, а усі остальні лим нам завідувуть! Бо лим у нас люди на тулько умні, што ниґда не матюкавуться, а нарас бють у писок. Лим наші людиі їдять пасулю з капустов та з шовдарьом, яблуко, ґріз, ґиршлі, фанки, бобальки, кийзлики, пуцигалушки, гурки, кіфлики, крумплі порскані, гомбовци з прийзликами, і кажуть шо то од яблока їм пілло. Лим наші жителі не знавуть ко такі лумпі, бо не позиравуть у зиркало. Лим у нас, у центрові Європи, ціны уже давно за європейські. То лим жителі ЗАКАРПАТТЯ замість пувісти: "Повторіть, будь ласка" кажуть так милозвучно "Ге-е-е?". То у нас зимов – "но што так тепло!", а літом - "но студінь, добав щи газу!" Се оно – Нашоє ЗАКАРПАТТЯ!!! З форуму Закарпатського streetracing клубу (клубу автолюбителів, май просто кажучи:)