Цікаво про село Тисабийкень

- з 1770 по 1775 рік будується нова дерев'яна церква «із брусов моцних трудом вірників і филіялок», яка стоїть дотепер. Зовні важко встановити, що церква дерев'яна. Стіни поштукатурені, двосхилий дах, башта і високий готичний шпиль вкриті бляхою. Чотирирядний іконостас походить із XVIII століття. Говорять, що його привезли з Угорщини 200 років тому.
ЇЇ особливістю є те, що це єдина дерев'яна церква на території Берегівського угорського деканату.

- храм св. арх. Михайла. 1770.

- Музейний комплекс, який складається з двох музеїв — музею просто неба та історичного; відкрито 1970 р. Музей під відкритим небом складається з 3-х будівель

- Історичний музей розташований поруч у колишньому палаці графів Фогороші, побудованому у неокласичному стилі. Палацовий ансамбль формувався у 1890-ті рр. З тих часів, крім палацу, зберігся парк із платанами та липами і сімейна графська каплиця (зараз — діюча греко-католицька церква).  Затисянський етнографічний музейний комплекс. Музейний комплекс, який складається з двох музеїв — музею просто неба та історичного; відкрито 1970 р. Історичний музей розташований поруч у колишньому палаці графів Фогороші, побудованому у неокласичному стилі. Палацовий ансамбль формувався у 1890-ті рр. З тих часів, крім палацу, зберігся парк із платанами та липами і сімейна графська каплиця (зараз — діюча греко-католицька церква). Експозиція музею представлена експонатами, які розповідають історію краю від "графських" до сьогодення. Особливо цікавою є виставка народної кераміки, меблі віденського барокко, зал сувенірів. У музеї є конференц–зал на 50 місць, в якому можна проводити семінари та навчання. Крім кави-брейку є можливість організації фольклорного вечора в угорській чарді.

- в межах села був встановлений меморіальний стовп з птахом Турул на честь змагання куруців за свободу і незалежність під керівництвом князя Ракоці Ференца ІІ. 

- Якщо з Бикеня рухатися в напрямку до Вилока (Тисоуйлока), то можна знайти те місце, де, згідно легенди, розкинулося дерево Ракоція. Згідно усних переказів, тут 13 липня 1703 року князь прив'язав коня.

- Моріц Жигмонд в своєму романі «Щаслива людина» пише про Бикень, про свої враження, отримані в цьому селі описав Сабо Леврінц у вірші «Музика коника стрибунця».