Цікаво про село Солочин

- Заселення людей на території села Солочин припадає ще до бронзового віку в період 1-2 століття до нашої ери. Про це підтверджують розкопки, проведені 1930 року археологічною експедицією Земського музею ім.Легоцького, що знаходився в м. Мукачево. У могилах, розкопках 1,5 км від села в ур. Пласнини, знайдена жіноча прикраси, предмети побуту.

- В 1791 р. побудована в селі дерев'яна церква в урочищі Мазанчиному, яка була до 1868 р. Кажуть, що вона згоріла. В 1868 р. збудована нова церква, яка стоїть ще й понині.

- грунт дуже насичений мінеральними водами, яких налічується тут 15 джерел. Більша частина вод знаходиться на початку села. Також у підніжжі гори Тесаник є джерело цілющої сірко-водневої води.

- В урочищі Біласовиця знаходиться джерело мінеральної води «Вовків квас».

- Біля західної околиці села розташовані лісові заказники місцевого значення: «Тополина» і «Тесаник».

- 10 листопада 2020 року, скульптор Роман Мурник разом з ковалем Степаном Руснаком встановили, з-за допомоги відомого закарпатського мецената Павла Ганинця, міні-скульптуру одному з найвідоміших туристів Закарпаття — принцу Рудольфу Габсбургу (одягнений у нижньоавстрійські шорти, альпійські черевики, принц сидить на символічному компасі).