Увійти
Закарпатські МНС-ники стурбовані зростанням кількості людських жертв на пожежах
( 0 Votes )
Новини Закарпаття
Вівторок, 11 січня 2011, 10:02
Протягом останніх декількох днів різко зросла кількість загиблих на пожежах - з початку року на території області загинуло вже чотири людини. Для прикладу, за аналогічний період минулого року вогонь забрав життя однієї людини.

Вечірньої пори 7 січня в смт Вишково Хустського району, через порушення правил експлуатації пічного опалення, виникла пожежа в житловому будинку 60-річного місцевого мешканця Карло. Вогнеборці, що змогли потрапити до середини приміщення, виявили тіло загиблого власника на стільчику в одній з кімнат.

А вночі 8 січня в селі Широкий Луг Тячівського району загорілася літня кухня 69-річного Дмитра. Рятувальники місцевої пожежної команди виявили тіло господаря на ліжку. А фахівці пожежної справи причиною загорання назвали необережність під час паління.

Внаслідок пожеж було знищено один житловий будинок та крівлю літньої кухні. Збитки складають 9 тисяч гривень.

Старший лейтенант служби цивільного захисту Олег Шрамко
Центр пропаганди УМНС в Закарпатській області



Related news items:

 

НОВИНИ За оцінками читачів

Ukrainian English Hungarian Russian Spanish
Webkolyba.org.ua

КОЛИБА ТОП-10 за місяць

RSS-стрічка

Цікаві лінки


© 2005-2012 Колиба. Ігор Деяк, Інга Деяк. Всі права застережено.
Умови використання матеріалів