Увійти
Гірські рятувальники Закарпаття шукали пастушка та травмовану жінку
( 0 Votes )
Новини Закарпаття
Вівторок, 01 червня 2010, 08:20
Цими вихідними мати разом зі своїми трьома дітьми, усі мешканці села Лазещина Рахівського району, погнали стадо корів для випасу на полонину Гропа. Повертаючись додому, від гурту відбився наймолодший хлопчик, 9-річний Владислав.

Побачивши відсутність одного з синів, жінка спочатку сама почала його шукати. Однак коли минуло близько чотирьох годин, вирішила звернутися до рятувальників.

Зважаючи на швидке наближення сутінків та травматичну для дитини місцевість, рятувальники Говерлянського гірського пошуково-рятувального пункту вже за півгодини прибули на орієнтовне місце пошуків. Та в цей самий час зателефонувала мати заблукалого Владика й повідомила про його знайдення. Медичної допомоги хлопчик не потребував.

*** О 7-ій ранку 31-го травня на полонині Красна, що в Тячівському районі, під час роботи на пасовищі травмувалася 60-річна доярка. За попередніми даними потерпіла отримала глибоку колото-різану рану та травму лівого бедра.

Зважаючи на важкий стан жінки, яка не могла самостійно пересуватися, на допомогу виїхали рятувальники усть-чорнянського гірського рятувального пункту. Менше ніж за годину вони дісталися до потерпілої, надали їй першу невідкладну медичну допомогу та транспортували до с. Усть-Чорна, де передали до рук місцевих лікарів.

Обставини за яких травмувалася жінка з’ясовуються.

Центр пропаганди ГУ МНС в Закарпатській області



Related news items:

 

НОВИНИ За оцінками читачів

Ukrainian English Hungarian Russian Spanish
Webkolyba.org.ua

RSS-стрічка

Цікаві лінки


© 2005-2012 Колиба. Ігор Деяк, Інга Деяк. Всі права застережено.
Умови використання матеріалів