Нове відео

Українці знайшли нафту в Антарктиді

У Західній Антарктиці поблизу Української антарктичної станції "Академік Вернадський" українськими дослідниками за результатами зондування у 2012 році виявлено та закартовано чотири аномалії типу "поклад нафти". Про це йдеться у повідомленні Держінформнауки.

"Загальна площа цих аномалій становить близько 900 кв. км, що також підтверджено даними супутникових досліджень. Отримані дані свідчать про існування в цій частині Антарктичного шельфу нової нафтогазоносної провінції, реальні перспективи якої ще належить визначити", - сказано у повідомленні.

У відомстві зазначили, що також українськими дослідниками у районі Західної Антарктики вперше виявлено аномальні зони типу "поклад газогідратів" й визначено їхні основні характеристики.

"З метою подальшого посилення присутності України в Антарктиці планується розширювати район наукових інтересів з поетапним створенням мережі сезонних баз і, в перспективі, побудови нової станції цілорічного функціонування в іншій частині Антарктичного регіону", - повідомили у Держінформнауки.

Джерело: Економічна правда

Нові оголошення

Слово дня

Як ся маєш

ЯК СЯ МАШ? - як поживаєш. Фактично ближче до англійського "Хау ду ю ду", аніж до будь-якого зі слов’янських еквівалентів, що можливо свідчить, що всі гуцули то англосакси)))

ЯА ты, дівча, як ся маш
Ци солодку ґам_цю маш?  
Мам солодку, мам солодку,
Як бы мюд, як бы мюд,
Мам солодку, як бы мюд,
Аж ся хлопці на ній бют. - Лемківська народна пісня "А ты дівча"