Нове відео

Депутати нам коштують 2039 грн в день (відео)

Рух "Чесно" зняв фільм про депутатські пільги. При підрахунку бралася мінімальна зарплата нардепа - 14 тисяча гривень без доплат і за вислуги, й за посаду і множилася на 12 місяців, до цього додавалися річні витрати з казни – і вся сума ділилася на 365 днів.

У суму 2039 гривень включені зарплати нардепів і їхніх помічників, витрати на проїзд депутата, у тому числі на перельоти, лікування, путівки в санаторій, телефонний зв’язок, проживання у готелі й навіть канцелярські приналежності.

У день народний обранець заробляє 460 гривень, ще по стільки ж витрачається на його помічників і щоденні службові витрати, 450 гривень – день проживання у готелі.

106 гривень держава виділяє на оздоровлення нардепа. 73 гривні на день депутати витрачають на проїзд, 15 – на появу в медіа, 13 гривень – на телефон і 2 гривні виділяється на канцелярські приналежності.

Джерело: Українська правда


Нові оголошення

Нове у КОЛИБІ

Слово дня

Фриштик

ФРИШТИК - сніданок. ФРИШТИКУВАТИ - снідати

ФЧасто день ділили за прийняттям їжі: на Закарпатті — "фриштик" або "шнідання", "підповуденок" чи "підповуденча", "повуденок" (полудник), "ловранки", "ровланки" (підвечірок), вечеря - із статті  "Одиниці виміру, народні прикмети та народний календар" / Лемківщина - історико-етнографічне дослідження у 2-х т