Нове відео

Депутати нам коштують 2039 грн в день (відео)

Рух "Чесно" зняв фільм про депутатські пільги. При підрахунку бралася мінімальна зарплата нардепа - 14 тисяча гривень без доплат і за вислуги, й за посаду і множилася на 12 місяців, до цього додавалися річні витрати з казни – і вся сума ділилася на 365 днів.

У суму 2039 гривень включені зарплати нардепів і їхніх помічників, витрати на проїзд депутата, у тому числі на перельоти, лікування, путівки в санаторій, телефонний зв’язок, проживання у готелі й навіть канцелярські приналежності.

У день народний обранець заробляє 460 гривень, ще по стільки ж витрачається на його помічників і щоденні службові витрати, 450 гривень – день проживання у готелі.

106 гривень держава виділяє на оздоровлення нардепа. 73 гривні на день депутати витрачають на проїзд, 15 – на появу в медіа, 13 гривень – на телефон і 2 гривні виділяється на канцелярські приналежності.

Джерело: Українська правда


Нові оголошення

Слово дня

Ниждо, Нижди

НИЖДО, НИЖДИ - Постійно. Дуже часто. "Но тота жона ниждо лиш райбає". Або: "Муй ниждо каже, ош не п’яний, а язик у нього ся заплітать".

НАйбо файний пес быв – ниждо на Маргіту лаяв – знав ош то курвашка. Та го кляла ниждо – айбо гидівка знала ош пес усьо видить.