Нове відео

У минулому році Рада витратила на ЗМІ майже 30 мільйонів

У звіті про виконання кошторису Верховної ради йдеться про те, що еа висвітлення власної діяльностіу 2012 році витрачено майже 30 мільйонів державних коштів. Цей звіт оприлюднив депутат від "Батьківщини" Андрій Пишний.

У документі сказано, що за бюджетною програмою "Висвітлення діяльності Верховної ради через засоби телебачення і радіомовлення та фінансова підтримка видання газети "Голос України" та журналу "Віче" передбачалися видатки у обсязі 29,803 млн гривень.

"Касові видатки у звітному періоді становили 29,513 млн гривень. Освоєння коштів становить 99%", - сказано у документі.

Також раніше було оприлюднено відомості, що на оплату праці депутатів та їхніх помічників у 2012 році було витрачено майже 270 млн гривень бюджетних коштів.

Джерело: Економічна правда


Нові оголошення

Слово дня

Бловдер, Бродель

БЛОВДЕР - електрична піч, духовка.

БСолені палачінты
Изпечи палачінты без цукру, у середину покласти по два дараба натонко порізаноі шонки и посипати нареселёваным сыром. Палачінты закрутити, посыпати нареселёваным сыром и покласти у бловдер. Запечи до золотистої корочки. Укласти у танірь и украсити парадичками и зеленню петрушки. - такий рецепт Валурії Мориляк подає газета "Русинський світ" за апріль 2008

ГІ БЛОВДЕР - у переносному значенні використовують для позначення чогось великого. "Но Анця таку гузицю наїла гі (ги) бловдер"

БРОДЕЛЬ - теж вживається для позначення духовки. "Книга варенія для сельскіх карпаторусских женщин" Анни Микити часто наводить це слово, особливо ж у розділі "Тѣстовины":

Гризовый кох
Гриз повариме в молокѣ, всыплеме его в миску и прибавиме к нему ложку масла, 3 ложки цукру, омытое сухое вино, желчки яиц и выбиты на снѣг три бѣлки. К сему нужно еще потерти (поресельовати) кожицу лимона (цитрона) и вытиснути сок его, потом все добре перемѣшати и в бляшаной, помащеной и сухаром посыпаной формѣ выпечи в духовкѣ броделѣ. Запечи до золотистої корочки. Укласти у танірь и украсити парадичками и зеленню петрушки.