|
Новини Закарпаття
|
|
Середа, 08 вересня 2010, 09:24 |
Виноградівські митники виявили 114 дисплеїв до мобільних телефонів вартістю 6 тис. грн., які намагались незаконно перемістити через державний кордон.
До пункту пропуску «Вилок» прибув легковий автомобіль «Toyota Corolla». Здавалось, авто як авто, нічим не відрізняється серед багатьох інших транспортних засобів, що перетинають кордон.
Керував легковиком громадянин України, який слідував до Угорщини в приватних справах. При в’їзді в зону митного контролю водій обрав форму проходження спрощеного митного контролю – «зелений коридор». Тим самим заявивши, що жодних заборонених, обмежених або обов’язкових до декларування речей не переміщує.
Разом з тим, дещо в поведінці громадянина «зачепило» око митників і було прийнято рішення про проведення огляду транспортного засобу. І не дарма! В салоні автомобіля було виявлено 114 дисплеїв до мобільних телефонів різних типів загальною вартістю понад 6 тисяч гривень.
Отже громадянин своїми діями порушив правила проходження зон спрощеного митного контролю. Складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 339 Митного кодексу України. Товар вилучено. |