Нове відео

Фестиваль "Тиса - молодша сестра Дунаю 2011" (7 фото)

Тиса - молодша сестра Дунаю

26 червня, в селищі Ясіня, у рамках міжнародного Дню Дунаю відбувся фестиваль "Тиса - молодша сестра Дунаю". Дитячі колективи з усієї області змагалися в кількох конкурсах пов'язаних темою збереження водних ресурсів у незайманій чистоті. Зокрема проводилася виставка робіт на екологічну тематику, де діти у своєрідних композиціях висловлювали своє бачення проблем забруднення річок.
Також цікавими були виступи сценічних колективів: піснями, казками та п'єсами діти довели, що розуміють значимість охорони довкілля і готові пропагувати екологічний підхід усім оточуючим і забезпечити таким чином здорове майбутнє собі та нащадкам.

У конкурсі «Митець Дунаю» переміг Віталій Кічера з с. Баранинці – він поїде на міжнародний конкурс до Будапешту.

Переможець конкурсу «Екологічна реклама» - команда з с. Ясіня Рахівського району. Вони розробили «екологічні дорожні знаки», наприклад «Не бити током рибу», «Не кидали сміття з вікон», «Не під’їжджати на тракторі близько бо води» з відповідними позначками. Самі розробили знаки, тому перемогли. Намалювали сміття в річці та рибу з приставленим до виска пістолетом і надписом «Якщо я все це сміття з’їм, то краще застрелитися».

У конкурсі «Тиса має талант» 2 перші місця. Рахівський будинок творчості за композицію «Хай живе Дунай» (хлопчик і дівчинка самі склали пісню, а їхні друзі різного віку, виступаючи з ними на сцені, імітували голубі річкові хвилі). Друга команда, яка також посіла перше місце - екологічна бригада Чорної Тиси.

Повідомила Олена Марушевська, Закарпатське відділення Всеукраїнської екологічної ліги

Тиса - молодша сестра Дунаю

Тиса - молодша сестра Дунаю

Тиса - молодша сестра Дунаю

Тиса - молодша сестра Дунаю

Тиса - молодша сестра Дунаю

Тиса - молодша сестра Дунаю

 

 

 


Додати коментар

Увага! Наші коментарі модеруються. КОЛИБА вже багато років місце толерантності і ввічливості, тому ми залишаємо за собою право видаляти грубощі, неконструктивну критику і коментарі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Дякуємо.

Захисний код
Оновити

Нові оголошення

Нове у КОЛИБІ

Слово дня

Ґаті, Ґачі, Ґатинята

ҐАТІ - підштаники, тобто нижня білизна у формі теплих трусів, як тепер би сказали "боксерок", хоч ґаті значно нижче прикривають ноги, практично до колін.

ҐАТІ - штани. СИНОНІМИ: ПАЧМАГЫ, НОГАВИЦІ, ХОЛОШНІ

ҐВлітку селяни одягали „гаті” – широкі короткі штани із домотканого конопляного чи ллняного полотна. Їх довжина сягала до колін, а ширина однієї штанини – 1,5 м. Святкові „гаті” кроїли із чотирьох полотнищ, буденні із трьох. Низ святкових гатей іноді орнаментували вишивкою білими нитками, їх краї обшивали бахромою або мереживом. Їх прасували і складали так, щоб на них утворювався ряд складок до 10 см шириною. Такі штани зрідка носили старші чоловіки ще в середині ХХ ст. в с. Солотвино Тячівського району. З літніх широких гатей виділяємо чоловічі штани („гаті”) з с. Хижа Виноградівського району. Крій - прямий. Довжина „гатей” розрахована до щиколотки. Полотно відбілене. Біля пояса зроблена обшивка для поясної стрічки („гачника”), якою зав’язують „гаті”. На нижній частині штанин вишито по дві орнаментальні смуги синіми, чорними, червоними, зеленими і жовтими нитками. Крім того, штани внизу закінчуються білими торочками („ройтами”). -  Коцан В.В, НАРОДНИЙ КОСТЮМ РУМУНСЬКОГО НАСЕЛЕННЯ ЗАКАРПАТТЯ КІНЦЯ ХІХ – ПОЧАТКУ ХХ ст

ҐАЧІ - кажуть переважно на Гуцульщинію Це штани з домотканого полотна або сукна

Що я сночі не приходив –...